Prekių grąžinimo sąlygos

Kokybiškų prekių grąžinimas

Jūs turite teisę grąžinti prekes per 14 dienų nuo jų gavimo. Prašome susisiekti el. paštu info@nebulamakers.lt ir mes nurodysime grąžinimo adresą arba paštomatą.

El. laiške nurodykite užsakymo numerį ir priežastį, kodėl norite grąžinti prekes. Gavę šią informaciją mes suteiksime visą informaciją dėl jos grąžinimo.

Primename, kad kol prekės neatgavome, jūs nešate atsakomybę už jos būklę. Grąžindami pasistenkite supakuoti  siuntinį taip,  produktai pas mus grįžtų sveiki.

Siuntimo išlaidos už kokybiškas prekes negrąžinamos. Įsipareigojame pinigus už grąžintas kokybiškas prekes į jūsų sąskaitą pervesti per 15 darbo dienų, nuo tada kai jas atgausime. Apie tai jus informuosime el. paštu. 

Brokuotų prekių grąžinimas

Mes stengiamės užtikrinti savo produktų kokybę, tačiau jei nutiko taip, kad gavote brokuotą prekę ar ji buvo sugadinta kelionės metu, atsiprašome ir pasistengsime kuo greičiau išspręsti situaciją. Susisiekite el. paštu info@nebulamakers.lt.

Prašome atsiųsti žalos aprašymą ir sugadintos prekės nuotrauką. Mūsų komanda tikrai suras greičiausią ir priimtiniausią situacijos sprendimą. Brokuotos ar sugadintos prekės yra keičiamos arba apmokamos visos jūsų išlaidos. 

Papildoma informacija

Mes įsipareigojame grąžinti visas išlaidas, jei prekes teko grąžinti dėl jų netinkamumo naudoti, pvz:

-Jei mes atsiuntėme ne tą produktą;

-Jei produktas sugadintas kelionės metu ar brokuotas.

Mes negrąžinsime pristatymo išlaidų jei produkto jūs tiesiog nebenorite, bet jis nebuvo pažeistas, brokuotas ar neteisingas. Jūs turite teisę grąžinti produktus per 14 dienų be jokios priežasties. Pardavėjas įsipareigoja pervesti pinigus į nurodytą sąskaitą per 15 darbo dienų nuo prekės atgavimo.

Turite daugiau klausimų?

Mes tikrai mielai padėsime ir atsakysime! Kreipkitės į info@nebulamakers.lt