Paskelbta Komentarų: 1

Noriu siųsti atviruką į užsienį! Kiek tai kainuoja? Kur gauti pašto ženklų?

Pašto ženklai | Atvirukų parduotuvė

Pradedantiesiems atvirlaiškių mainų bendruomenės nariams dažnai kyla daug klausimų. Pavyzdžiui, kiek kainuoja išsiųsti atviruką į užsienį. Tiesą sakant, nereikia būti postcrosser’iu, šis klausimas iškyla visiems, kurie nusprendžia pradžiuginti draugus netikėta staigmena pašto dėžutėje. Taigi, paruošėme trumpą atmintinę. 

Kiek kainuoja siųsti atviruką į užsienį?

Visų pirma svarbu žinoti, kad atviruką galima siųsti pirmenybiniu būdu ir paprastuoju. Pirmenybinis reiškia, kad teoriškai atvirukas nukeliaus greičiau. Jį verta rinktis tada, kai siunčiate draugams ir greitis svarbu. Tačiau postcrossing.com bendruomenėje veikia ir žmogiškasis faktorius. Ne visi nariai registruoja atvirukus tą pačią sekundę, kai juos gauna. Jie, pavyzdžiui, tam skiria savaitgalius. Todėl ne tiek svarbu ar atvirukas  nukeliaus antradienį, ar ketvirtadienį, ar ne? Todėl šioje vietoje galima sutaupyti ir rinktis nepirmenybinį siuntimą. 

Toliau apie kainas. Jas visada galima pasitikrinti Lietuvos Pašto skaičiuoklėje. Atvirukai, paprastai patenka į kainų kategoriją iki 20 gramų. 

Paprastas siuntimas į Europos  Sąjungos šalis kainuoja 0,95 EUR.

Pirmenybinis siuntimas į Europos Sąjungos šalis kainuoja 1 EUR.

Paprastas siuntimas į trečiąsias šalis (ne Europos Sąjunga) kainuoja 0,7 EUR.

Pirmenybinis siuntimas į trečiąsias šalis (ne Europos Sąjunga) kainuoja 0,85 EUR.

Jei norite siųsti Lietuvos ribose, tai jums kainuos 0,55 EUR už paprastą kelionę ir 0,60 EUR už pirmenybinę. 

Informacija atnaujinta 2022 01 03 dieną. Nuo 2022 metų pradžios kainos pasikeitė!

Kur gauti pašto ženklų?

Pašto ženklai parduodami Lietuvos Pašto skyriuose, taip pat kai kuriuose spaudos kioskuose. Tačiau dėl pandemijos visada verta susilaikyti nuo fizinio kontakto ir ženkliukų nusipirkti internetu.

Elektroninė pašto parduotuvė čia. Tiesa, pašto ženklai čia išdėlioti ne itin patogiai, tačiau asortimentas parduotuvėje gausiausias. Paprastai pašto skyriai turi labai ribotą pasirinkimą. 

Ar pašto ženkliukus galima kombinuoti?

Taip! Smagu gauti atviruką ant kurio užklijuota daug pašto ženklų. Todėl visada galite įsigyti smulkesnių nominalų ir juos dėlioti taip, kad gautųsi reikalinga suma. Kainą viršyti galima, o štai užklijuoti mažiau nei kainuoja siuntimas į pasirinktą šalį nereikėtų, nes greičiausiai atvirukas ar laiškas grįš arba dings „nežinomose siuntų kapinėse“. 

Kur gauti gražių atvirlaiškių?

Kviečiame pasižvalgyti parduotuvėse Nebulamakers.lt ir favoritepostcard.com. Nebula Makers – lietuviškų turistinių atvirlaiškių parduotuvėje, kurioje gausu originalių vaizdų. Siūlome miestų panoramas, architektūrinius objektus, gamtos vaizdus. Turistiniai atvirukai yra populiariausia pageidaujama tema tarp užsienio postcrosserių. 

Užsakymus siunčiame registruotu paštu bei paštomatais. Siūlome pasižvalgyti, perskaityti visas įdomias istorijas ir įsigyti atvirukų. 

1 komentaras apie “Noriu siųsti atviruką į užsienį! Kiek tai kainuoja? Kur gauti pašto ženklų?

  1. […] kainuoja vos keliasdešimt centų. Dar šiek tiek išleisite pašto ženklui. Priklausomai nuo tuo, kur siųsite atviruką, tilsite į 1-2 eurus. Taigi, finansinė investicija […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *