Paskelbta Pakomentuoti

Nauja atvirukų parduotuvė: prisistatymas

2021-ieji, balandis . Ėjo antrieji viruso covid-19 sukeltos pandemijos metai. Internete gimė nauja atvirukų parduotuvė Nebula Makers.
Tai vieta, kurioje rasite įvairių Lietuvos vaizdų: miestų panoramų, gamtos peizažų, architektūros objektų. Tačiau iš pradžių susipažinkime!

Kas yra Nebula Makers kūrėjai?

S.Rokenroll ir G.Rokenroll arba Salomėja ir Gediminas. Ir dar mūsų fotoaparatas bei ištikimas bičiulis skraidantis ir fotografuojantis robotukas!

Salomėja – blogerė, laisvai samdoma rašytoja, knygų mylėtoja, kačių vergė ir atvirukų guru.
Gediminas – programuotojas, architektas, motociklų entuziastas, lankininkas, peilių meistras, fotografas. 
Kartu mes esame komanda, kuri nebijo rizikuoti ir įgyvendinti kreizi idėjas. 

Nauja atvirukų parduotuvė | Nebula komanda

Kaip gimė Nebula Makers idėja?

Nebula Makers kūrėjai jau beveik 13 metų dalyvauja tarptautiniame atvirlaiškių mainų projekte postcrossing.com. Prieš vienuolika metų gimė atvirukų parduotuvė www.favoritepostcard.com, veikianti iki šiol. Tačiau ši parduotuvė gimė tada, kai be turistinių atvirukų buvo beveik neįmanoma įsigyti kitokių. Mes pasiūlėme! Parduotuvę atrado viso pasaulio klientai, todėl asortimentu rūpinamės taip, kad jis tiktų ir lietuviui, ir vokiečiui, ir japonui. 
Tačiau visą laiką girdėjome prašymą sukurti daugiau turistinių atvirukų, nes, panašu, per tiek metų jų pasiūla smarkiai nepadidėjo. Pagaliau atėjo tas metas, kai pasakėme sau – darom! Investavome į techninę ir programinę įrangą bei pradėjome projektą nebulamakers.lt. Šiandien žengiame pirmuosius žingsnius ir viliamės atšvęsti ne vieną gimtadienį. 

Kokių atvirukų siūlome įsigyti?

Parduotuvė skirta išimtinai turistinei temai. Gali būti, kad asortimentas plėsis. Ateityje turime planų pasiūlyti ir kitokių paslaugų bei produktų, tačiau pagrindinis objektas – nuotraukos, reprezentuojančios Lietuvą. 
Miestų panoramos, gamtos vaizdai, bažnyčios… Viskas, ką verta parodyti!

Nauja atvirukų parduotuvė startuoja su Vilniaus ir jo apylinkių vaizdais. Tokį asortimentą suformavo tam tikri apribojimai susiję su pandemija. Tačiau pažadame, kad ateityje rasite atvirlaiškių iš Kauno, Ukmergės, Biržų ar kitų vietovių! Kartu su sezonų kaita parduotuvė pilnės spalvomis ir temomis! 

Kiekvieno atvirlaiškio aprašyme parašėme trumpą istoriją. Tai faktai ir įdomybės apie vaizduojamus objektus. Trumpi tekstai gali tapti puikia idėja, ką rašyti ant atvirukų! 

Ar Nebula Makers tik postcrosseria’ms?

Laukiame kiekvieno tradicinio pašto entuziasto! Turistiniai atvirukai yra puikus suvenyras, dovana Lietuvos svečiams, atsiminimas apie aplankytas vietas. Tačiau tuo pačiu džiaugiamės, kad Lietuvos postcrosser’iai turės dar vieną vietą, kur galės pasipildyti savo siunčiamų atvirukų dėžutes! Kviečiame apsidairyti

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *