Paskelbta Pakomentuoti

5 priežastys, kodėl verta siųsti atvirukus

Kodėl verta siųsti atvirukus

Esate postcrossing.com bendruomenės narys? Įtikinėti atvirlaiškių siuntimo nauda jūsų tikrai nereikia. Manau, ir patys turite daug argumentų, kurias galite pasidalinti komentaruose. Tačiau daugybė žmonių išgirdę, kad kuriame atvirlaiškius, kuriuos galima įsigyti internetu, išpučia akis. Ką tokius? Atvirlaiškius? Popierinius? O kam to reikia? Ar dar kas nors juos siunčia?

Atrodo, kad ne postcrosser’ių pasaulyje atvirukai neegzistuoja arba laikomi neįtikėtina egzotika. Tačiau aš  nepasiduodu. Laikau save atvirlaiškių ambasadore ir noriu visus paskatinti įsigyti atvirukų ir nusiųsti juos draugams, kolegoms, žmonėms, su kuriais prasilenkėte gyvenime. Ir štai penkios priežastys, kodėl verta siųsti atvirukus.

1. Nusiųsdami atvirlaiškį jūs parodote asmeninį dėmesį

Vaiko gimimas, vestuvės, gimtadienis, Kalėdos, naujo kačiuko įsigijimas, paaukštinimas darbe… Progų daug. Tačiau šiuolaikiniai žmonės dažniausiai atsidaro „Facebook messenger“ ir parašo „sveikinu“!  Šiuo atveju atvirukas taptų daug asmeniškesne žinute, parodančia rūpestį. Juk rinkote, rašėte, galvojote apie tą žmogų. Žinutę socialiniame tinkle jis pamirš, o atviruką, greičiausiai, prilipins prie šaldytuvo ir kas kartą pamatęs nusišypsos. 

Nebula Makers komandos nariai labai mėgsta atvirukus nusiųsti jaukiai priėmusių kempingų, stovyklaviečių, mielų svečių namų savininkams, taip pat draugams, kolegoms ir kitiems žmonėms.

2. Visiems patinka pašto dėžutėje rasti kažką daugiau nei sąskaita ar reklaminis lankstinukas

Šiuolaikiniai žmonės beveik nebetikrina pašto dėžučių. Sąskaitos atkeliauja elektroniniu paštu. O visa kita – vien reklamos. Kadangi dažnai siunčiu atvirukus, tai ne kartą esu gavusi padėką po mėnesio ar dviejų, kuomet žmonės pagaliau prisiruošė patikrinti paštą ir ten rado mano žinutę. Jų emocijos įrodo, kad daryti tokias staigmenas verta!

3. Gražias vietas vaizduojantys atvirukai įkvepia keliauti

Siųskite atvirlaiškius iš kelionių ir aplankytų vietų. Aprašykite įspūdžius ar nuotraukoje vaizduojamus objektus. Mūsų parduotuvėje rasite daug įkvėpimų, ką rašyti ant atvirukų. 

Gražios fotografijos yra puiki proga parodyti nuostabius pasaulio kampelius. Kartais jie visai šalia. Pavyzdžiui, šiame atviruke vaizduojamas ežeriukas yra Vilniaus mieste. Kodėl gi jo neaplankius artimiausią savaitgalį? 

4. Atvirlaiškiai pakelia nuotaiką

Atvirukai tikrai gali pakelti nuotaiką. Tai tarsi pranešimai butelyje, kurie pasirodo netikėtai ir turi momentinį poveikį. Tą akimirką, kai gavėjas pamato atviruką savo pašto dėžutėje, jį apverčia galvodamas „nuo ko čia?“, skaito žinutę, jis nesiliauja šypsotis. 

5. Atvirukai – nebrangus būdas parodyti dėmesį

Atvirukas kainuoja vos keliasdešimt centų. Dar šiek tiek išleisite pašto ženklui. Priklausomai nuo tuo, kur siųsite atviruką, tilsite į 1-2 eurus. Taigi, finansinė investicija nedidelė, tačiau parodytas asmeninis dėmesys įsimins ilgam. Išbandykite! 

Yra ir daugiau priežasčių, kodėl verta siųsti atvirukus. Atvirukų rinkimas, rašymas ir siuntimas – lėtas užsiėmimas, todėl patiks tiems, kurie verta slow living gyvenimo būdą. Atvirlaiškiai užima nedaug vietos, neturi kalorijų, gali būti naudojami kaip knygų skirtukai ar interneto dekoracija, taip tinka perdirbimui. Vieni privalumai! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *