Kontaktai ir apie Nebula Makers

Kontaktai

Visais iškilusiais klausimais prašome kreiptis el. paštu:

info@nebulamakers.lt

Adresas (tik laiškams ir grąžinimams):

Salomėja Misė (NebulaMakers.lt)
Aguonų 3-6

3213 Vilnius
Lietuva

Internetinė atvirlaiškių parduotuvė dirba pagal nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažymą Nr. 930020 (Salomėja Vaida Misė).

Apie atvirlaiškių parduotuvę

Nebulamakers.lt – popierinių atvirlaiškių elektroninė parduotuvė tradicinio pašto entuziastams. Mes siūlome internetu įsigyti Lietuvos grožį reprezentuojančių atvirlaiškių. Tiek klasikinių, tiek tokių, kuriuose į tradicinius objektus žvelgiame kitu kampu! 

Nuo idėjos iki atvirukų parduotuvės internete

Nebulamakers.lt yra naujas viso pasaulio postcrosser’iams pažįstamos ir nuo 2011-tų metų veikiančios atvirlaiškių parduotuvės www.favoritepostcard.com projektas. Taigi, patirtį kurti atvirlaiškius ir rūpintis geriausia klientų patirtimi sukaupėme nemenką, o Nebulamakers.lt gimė išgirdus jų norą: reikia daugiau atvirlaiškių, reprezentuojančių Lietuvos grožį.

Mūsų pirmoji parduotuvė ir toliau džiugins tarptautinės postcrossing.com bendruomenės narius pieštais ir fotografuotais atvirlaiškiais, o naujasis projektas orientuosis į tai, ką vadiname tradiciniais lietuviškais turistiniais atvirukais. Tik pasistengsime paieškoti įdomesnių kampų. 

Kokių atvirlaiškių galite įsigyti mūsų parduotuvėje?

Nebula Makers fotografai pažada nuolat plėsti asortimentą gamtos ir miestų vaizdais, kurie patenkins atvirukų entuziastų poreikius. Juk tie, kurie dalyvauja postcrossing.com projekte, žino, kaip dažnai nariai pageidauja šalį reprezentuojančių atvirlaiškių.

Pasiūlysime ir visiškai tradicinių vaizdų, tačiau paieškosime ir kito požiūrio kampo. Kartais pamiršti griuvėsiai gali pasirodyti labai gražūs, o jų istorija verta pasakojimo.

Dar daugiau! Kiekvienas atvirukas pasakoja net kelias istorijas. Vieną jų užrašo siuntėjas, kita sukuriama atvirlaiškio kelionėje, o trečią pasakoja paveikslėlis. Kiekvieno elektroninės parduotuvės parduodamo atviruko puslapyje rasite aprašymų, kuriuose pasistengsime kuo daugiau papasakoti apie nuotraukoje vaizduojamus objektus. 

Kodėl verta atvirukus pirkti internetu?

Paprasta, saugu ir greita! Kiekvienas atvirlaiškis parduotuvėje turi aprašymą, kurio dėka, kviečia atrasti ir sužinoti kažką naujo. Patikimi mokėjimo partneriai užtikrina, kad apsipirksite saugiau. Mes pažadame rūpestingai supakuoti Jūsų įsigytus atvirlaiškius ir išsiųsti juos į pageidaujamą vietą. Vertiname individualų dėmesį ir mylime kiekvieną klientą. 

Jūsų palaikymas mums labai svarbus, todėl kviečiame atvirukų įsigyti internetu, siųsti juos bendraminčiams ir draugams!